Pozostałe usługi

Nasza firma oferuje następujący zakres usług:

 • usługi sprzętowe (m in. rozładunek wagonów: miał, węgiel, kruszywo)

  Służymy usługami, które wykonają nasi fachowcy, przy pomocy specjalistycznych sprzętów z naszego parku maszynowego. Ułatwimy wszelkie prace, pomożemy każdemu z naszych klientów.

 • usługi dźwigowe do 40 ton

  Dysponujemy wysokiej klasy dźwigiem firmy Liebherr. Jego wysokość podnoszenia wynosi do 32 metrów, a zasięg teleskopowy 28 metrów. Maksymalny udźwig maszyny to nawet 40 ton. Jej producent to szanowany, istniejący od niemal 70 lat podmiot, znany na rynku maszyn budowlanych na całym świecie. W połączeniu z profesjonalizmem naszej ekipy jest doskonałą gwarancją profesjonalnie wykonanych prac.

 • usługi transportowe

  To kolejny ważny dział w naszej ofercie. Podejmujemy się także przewozów ponadgabarytowych – niskopodwoziowego transportu drogowego nawet do 40 ton. Z nami możliwy jest przewóz wszelkich towarów o niestandardowych rozmiarach, niemożliwy do wykonania przy pomocy ludzkich rąk bądź zwykłych samochodów.

 • usługi ogólnobudowlane (roboty ziemne, kruszenie betonu, wyburzanie budynków)

  Staramy się, by nasza oferta była kompleksowa i spełniająca Państwa oczekiwania pod każdym możliwym względem. Z tego powodu jesteśmy gotowi podjąć się wielu, różnorodnych prac, takich jak: wyburzanie budynków, kruszenie betonu i roboty ziemne. Nie straszne są nam wyburzenia i rozbiórki obiektów żadnego typu, a nasza oferta wynajmu kruszarki usatysfakcjonuje każdego klienta.

 • demontaż pojazdów (kasacja pojazdów)

  Prawo nakłada na kierowców wiele wymogów w kwestiach związanych z pozbywaniem się aut. Wychodzimy naprzeciw wszelkim kłopotom tego typu i zajmujemy się demontażem (kasacją) pojazdów. Możesz oddać nam samochód, który jest wrakiem i nie powinien już poruszać się po naszych drogach, a my zajmiemy się nim i wydamy wszelkie potrzebne dokumenty, z którymi będziesz mógł go wyrejestrować.

 • skup i sprzedaż złomu

  Jest to kolejna proekologiczna usługa. Jeśli zaufałeś nam w kwestii demontażu (kasacji) pojazdów, to wiesz, że możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz przyjazne podejście do każdego klienta także w tym wypadku.

 • chemiczna obróbka metali - fosforanowanie manganowe (przeciwcierne)

  Znajduje wiele zastosowań w różnych dziedzinach przemysłu. Chroni wyroby w trakcie transportu lub przechowywania w magazynie, ułatwia obróbkę plastyczną metali, jak też przydaje się w branży elektrotechnicznej.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz zadowolenie klientów. Oferujemy między innymi: niskopodwoziowy transport drogowy do 40 ton, wyburzenia i rozbiórki obiektów, roboty ziemne, czy kruszenie betonu dzięki naszym usługom wynajmu kruszarki. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.